Szczegółowy opis projektu

Nazwa projektu: Zadaszona przebieralnia - plażowa dla Morsów i mieszkańców
Miejsce realizacji projektu: Słoneczna Plaża nad Jelczańskim Stawem\ brzeg plaży.
Dziedzina projektu: Sport/rekreacja/wypoczynek
Opis projektu: Przebieralnia -plażowa , zadaszona, konstrukcja stalowa. Jest bardzo funkcjonalna , dwustronna - wejście z dwóch stron do kabin. Przebieralnia jest z powierzchnią reklamową, na której chcielibyśmy umieścić logo Toyoty i Morsów z Jelcza. Projekt przebieralni dostępny w pokoju 107.
Rozwiązywanie problemów: Na plaży miejskiej w Jelczu- Laskowicach nie ma przebierani, ludzie zażywający kąpieli ,uprawiający sport nad wodą, nie maja gdzie zmienić ubrania na suche - chodzą do lasu . Przebieralnia jest bardzo funkcjonalna ,miejsce w którym bez skrępowania można spokojnie się do wypoczynku. Zachęca do czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu Przebieralnia była by użytkowana cały rok, przez wszystkich mieszkańców Jelcza Laskowic i nie tylko. Z wypoczynku nad stawem korzystają mieszkańcy z całego województwa.
Zaangażowanie wolontariuszy: Przyszykowanie miejsca ,wyrównanie ternu, zagrabienie, zrobienie wylewki . Posprzątanie terenu wokół przebieralni. Dbanie o przebieralnie na co dzień.
Wnioskodawca: Daniel Wituszyński
Suma zdobytych punktów 185