Szczegóły projektu oraz galeria zdjęć


Zakład Jelcz-Laskowice
Nazwa projektu Wrocławski Bieg Niepodległości z Wąsem - 2023.11.11
Data realizacji 2024-02-16
Miejsce realizacji Wrocław
Dziedzina projektu Sport
Rodzaj działania Turniej sportowy
Opis projektu W ramach obchodów Święta Niepodległości, miłośnicy biegania mają okazję uczcić tę ważną datę w niezwykły sposób. Organizatorzy mają zaszczyt zaprosić do udziału w siódmej edycji „Wrocławskiego Biegu Niepodległości z wąsem”, który odbędzie się 11 listopada.To niezwykłe wydarzenie nie tylko stawia wyzwanie sportowe, ale również hołduje duchowi niepodległości. Biegacze i biegaczki z całego Wrocławia oraz okolic wystartują nie tylko w duchu patriotyzmu i wspólnoty na dystansie 10 km. Jednym z charakterystycznych elementów tego biegu jest niewątpliwie hasło „z wąsem”. Zachęcamy aby każdy pojawił się z prawdziwym lub przyklejanym, tak aby stworzyć największe w Polsce skupisko osób z wąsem. Organizatorzy przygotowują atrakcyjną trasę która umożliwi biegaczom odkrywanie piękna miasta. W trakcie trwania biegu zapewniony zostanie punkt nawadniania, służby medyczne oraz liczne punkty obsługi dla uczestników. Wrocławski Bieg Niepodległości z wąsem to nie tylko okazja do uczczenia historii naszej Ojczyzny, ale również doskonała sposobność do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Na terenie Stadionu Olimpijskiego gdzie jest start i meta organizator przygotowuje również biegi towarzyszące dla dzieci.
Rozwiązywanie problemów Głównym celem wydarzenia jest uhonorowanie narodowego dziedzictwa oraz rozwijanie poczucia jedności poprzez aktywność fizyczną. Wrocławski Bieg Niepodległości z wąsem to nie tylko bieg, to manifestacja wspólnego ducha wolności!
Zaangażowanie wolontariuszy Przygotowanie materiałów promocyjnych i edukacyjnych dla uczestników, działania przy sprzątaniu miejsca biegu, organizacja biegowego eventu.
Godziny pracy wolontariuszy 72
Imię i nazwisko wnioskodawcy      Grzegorz Kalinowski

Wolontariusze którzy wzięli udział w projekcie:

L.p. Imię i Nazwisko
Wróć