Szczegóły projektu oraz galeria zdjęć


Zakład Wałbrzych
Nazwa projektu Festyn Rodzinny
Data realizacji 2023-09-07
Miejsce realizacji Przedszkole "Bajkowa Dolinka" w Pszennie
Dziedzina projektu Aktywne spędzanie wolnego czasu
Rodzaj działania zajęcia integracyjne
Opis projektu Obchody Dnia Rodziny połączone z Festynem Rodzinnym. Chcemy zorganizować festyn rodzinny i zaprosić na niego mieszkańców Pszenna. W programie festynu będą występy wszystkich grup przedszkolnych, loteria fantowa, słodka kawiarenka, wystawa prac plastycznych dzieci z przedszkola, kącik kreatywnej zabawy, kącik rywalizacji sportowej rodzice kontra dzieci, kącik baniek mydlanych i malowania twarzy, kącik ekspresji muzycznej . Całość uatrakcyjniłaby fotobudka INSTAX (z logo TMMP w tle).
Rozwiązywanie problemów Po czasie pandemii, która zamknęła nasze przedszkole na ponad dwa lata chcielibyśmy wrócić do normalności, do czasu w którym bez obaw możemy spotkać się z innymi rodzicami, znajomymi. Dobrym sposobem na takie działania jest organizacja Festynu Rodzinnego. Nadrzędnym celem organizacji Festynu Rodzinnego jest integracja różnych środowisk oraz wspólna zabawa połączona z niewielką dozą rywalizacji. Chcemy poprzez nasz Festyn pokazać rodzicom sposoby aktywności na świeżym powietrzu, możliwości jakie dają wspólne zabawy a przede wszystkim zacieśnianie więzi w środowiska przedszkolnego i lokalnego.
Zaangażowanie wolontariuszy Pomoc przy organizacji oraz obsłudze, porządkowanie terenu po realizacji projektu, pomoc w kącikach tematycznych.
Godziny pracy wolontariuszy 16
Imię i nazwisko wnioskodawcy      Joanna Przybylska

Wolontariusze którzy wzięli udział w projekcie:

L.p. Imię i Nazwisko
1 Joanna Przybylska
2 Olga Słowińska-Kociumbas
3 Beata Wrona
Wróć