Szczegóły projektu oraz galeria zdjęć


Zakład Wałbrzych
Nazwa projektu Dzień dziecka - piłka nożna dobra sprawa- dużo ruchu to podstawa
Data realizacji 2023-06-30
Miejsce realizacji Uczniowska 16
Dziedzina projektu Sport
Rodzaj działania Turniej sportowy
Opis projektu Projekt ma na celu przedstawienie form zdrowego żywienia poprzez prelekcję na której wolontariusze z TMMP przedstawią wszystkie aspekty zdrowego żywienia. Dlaczego nie należy zjadać niezdrowych rzeczy, jak bilansować posiłki i czym zastąpić cukier aby było zdrowo i słodko. Prelekcja połączona z konkursem będzie idealnym sposobem na to aby zachęcić dzieci do wdrożenia kilku zasad do swojego życia. Na zakończenie odbędzie się turniej sportowy wraz z festynem z okazji dnia dziecka na placu zabaw przy przedszkolu aby zachęcić dzieci do ruchu na świeżym powietrzu.
Rozwiązywanie problemów 1.promowanie zdrowia i zdrowego odżywiania się, 2.kształtowanie zdrowego stylu życia, 3.profilaktyka otyłości wśród dzieci, 4.rozwijanie podstawowych cech motorycznych takich, jak: gibkość, zwinność, wytrzymałość, szybkość, siła 5.rozbudzanie zainteresowania własnym zdrowiem i rozwojem, 6.wzmacnianie ogólnego stanu zdrowia oraz uświadomienie jego roli w życiu każdego człowieka, 7.zminimalizowanie czasu spędzanego przed monitorem.
Zaangażowanie wolontariuszy 1. Przygotowanie i poprowadzenie prelekcji i konkursów ze zdrowego żywienia 2. Pomoc w zakupach oraz transporcie 3. Pomoc w organizacji zawodów, rozkładanie sprzętu, rozdawaniu nagród, podawaniu wody
Godziny pracy wolontariuszy 40
Imię i nazwisko wnioskodawcy      Piotr Nowicki

Wolontariusze którzy wzięli udział w projekcie:

L.p. Imię i Nazwisko
1 Piotr Nowicki
2 Wiesław Wesołek
3 Beata Wrona
4 Marta Iwanowska
Wróć