Szczegóły projektu oraz galeria zdjęć


Zakład Wałbrzych
Nazwa projektu Karnawał w czwórce w rytmie DISCO:)
Data realizacji 2023-09-12
Miejsce realizacji Szkoła Podstawowa nr 4 w Świebodzicach
Dziedzina projektu Kultura
Rodzaj działania integracja
Opis projektu Organizacja balu karnawałowego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Świebodzicach. Praca wolontariusza będzie polegała na zorganizowaniu DJ'a, przygotowaniu plakatu/zaproszenia na bal, pomocy w udekorowaniu sali gimnastycznej, zakupie poczęstunku: sok, woda, popcorn (który będzie przygotowywany i na ciepło wręczany młodzieży). Zorganizowany zostanie we współpracy z samorządem uczniowskim, radą rodziców i gronem nauczycielskim konkurs na najfajniejszy strój z epoki DISCO. Wygranym wręczymy symboliczne upominki za najlepszy look. Jeśli wystarczy pieniędzy chciałabym zakupić kulę dyskotekową, aby została w szkole na kolejne zabawy/dyskoteki.
Rozwiązywanie problemów Młodzież po okresie zamknięcia w domu z powodu covidu potrzebuje wspólnych przedsięwzięć, aby się integrować. Muszą zacząć ze sobą rozmawiać i bawić się w realu, a nie on line. Wspólna zabawa karnawałowa będzie okazją do zabawy, tańca nie tylko w obrębie jednej klasy, ale całej szkoły, co spowoduje że będą dla siebie bardziej życzliwi i otwarci. Uważam, iż super pomysłem jest również styl w jakim ten karnawał się odbędzie, a mianowicie epoka DISCO. Młodzież będzie mogła poprzez stroje przenieść się w lata 80'te i 90'te - XX wieku, co też dodatkowo ma walory edukacyjne:)
Zaangażowanie wolontariuszy Wolontariusz: - zorganizuje DJ'a, - zakupi wodę, soki, popkorn, elementy dekoracyjne, upominki za najfajniejszy strój, a jeśli wystarczy to kulę dyskotekową, - przygotuje w pomocą samorządu uczniowskiego zaproszenie/plakat, - pomoże udekorować salę, - będzie wydawać przekąski, - POSPRZĄTA PO IMPREZIE:)
Godziny pracy wolontariuszy 15
Imię i nazwisko wnioskodawcy      Magdalena Stankiewicz Jaros

Wolontariusze którzy wzięli udział w projekcie:

L.p. Imię i Nazwisko
1 Magdalena Stankiewicz Jaros
Wróć