Szczegóły projektu oraz galeria zdjęć


Zakład Jelcz-Laskowice
Nazwa projektu Wrocławska Dycha - Wiosna
Data realizacji 2023-06-28
Miejsce realizacji Wrocław
Dziedzina projektu Sport
Rodzaj działania Turniej sportowy
Opis projektu Wraz z biegową bracią z Dolnego Śląska planujemy na sportowo pożegnać zimę i rozpocząć nowy sezon biegowy 2023. Wszystko w wesołym, relaksacyjnym, nastroju ale jednak na sportowo. Jest to jeden z eventów, który jest przeznaczony dla każdego, bez względu na zaawansowanie sportowe.
Rozwiązywanie problemów JESTEŚMY EKO Trzymamy się zasady NO PLASTIC. Na zawodach w miarę możliwości używamy papierowych kubków i drewnianych sztućców. Każdego zawodnika obowiązuje bezwzględny zakaz śmiecenia i bardzo tego pilnujemy. Prowadziliśmy akcję: Czysta Odra, Sprzątanie Mietkowa, Czyste jezioro. BAWIMY I ANGAŻUJEMY MŁODZIEŻ Na eventach organizujemy konkurencje dla dzieci i młodzieży. Angażujemy młodzież szkolną do wolontariatu. Strefy „dla dzieci” – są stałym elementem naszych zawodów. WSPIERAMY OSOBY Z DYSFUNKCJAMI Podczas zawodów zawsze jest u nas grupa osób niepełnosprawnych, która albo na wózkach albo przy pomocy innych osób kończą zawody. W tym przypadku nie chodzi o ściganie ale o ukończenie dystansu i pokazanie innym, że przeciwności losu czasem udaje się pokonać. ZWIERZĘTA SĄ NAM BLISKIE Podczas biegów coraz więcej zawodników biega ze swoimi pociechami. My, jako organizatorzy zawsze wspieraliśmy takie inicjatywy i jeśli tylko ktoś chciał pobiec ze swoim psem – zawsze to umożliwialiśmy. Podczas eventów zawsze dbamy o „młodszych braci” i dla czworonożnych pupili rozstawiamy miski z wodą oraz wyznaczamy strefę dla osób z psami.
Zaangażowanie wolontariuszy Przygotowanie materiałów promocyjnych i edukacyjnych dla uczestników, działania przy sprzątaniu parku gdzie będzie impreza, organizacja biegowego eventu.
Godziny pracy wolontariuszy 88
Imię i nazwisko wnioskodawcy      Grzegorz Kalinowski

Wolontariusze którzy wzięli udział w projekcie:

L.p. Imię i Nazwisko
1 Grzegorz Kalinowski
Wróć