Szczegóły projektu oraz galeria zdjęć


Zakład Wałbrzych
Nazwa projektu Razem możemy dużo więcej.
Data realizacji 2023-05-26
Miejsce realizacji Stadion KP Gwarek Wałbrzych ulica Jagiellońska 24, 58-300 Wałbrzych.
Dziedzina projektu Sport
Rodzaj działania Remont/rewitalizacja
Opis projektu Projekt zakłada remont istniejących już, ogólnodostępnych trybun dla dzieci i ich rodziców trenujących w KP Gwarek Wałbrzych ale i dla przychodzących na stadion spędzić aktywnie czas . Należy zaznaczyć, że część rodziców dzieci trenujących w KP Gwarek Wałbrzych to pracownicy Toyoty, dodatkowo trzeba wspomnieć, że duża ilość osób pracujących w Toyocie mieszka koło stadionu i korzysta z niego mimo, że nie posiadają dzieci.
Rozwiązywanie problemów Obecnie cały nasz kraj a w szczególności dzieci i młodzież mają problem z otyłością, na treningach piłkarskich rodzice siedzą na trybunach, które są niedokończone . Dzięki dokończeniu całych trybun całe rodziny (rodzice, dziadkowie) będą mogły spędzić czas kibicując swoim dzieciom czy też wnukom. Miejsce to będzie dostoswane , tak aby dla każdego było wygodne do siedzenia. Dokończenie trybun zwiększy atrakcyjność tego miejsca i zdecydowanie podniesie standard obiektu. Jestem przekonany wraz z innymi wolontariuszami, że poprzez zwiększenie komfortu siedzenia (trybun) zwiększy się zainteresowanie aktywnością fizyczną.
Zaangażowanie wolontariuszy Wolontariusze zajmą się przygotowaniem łat drewnianych tj. szlifowaniem, impregnacją oraz ich montażem. Dodatkowo zajmą się malowaniem krzesełek oraz odbudowaniem zepsutych, betonowych stelaży do których przykręcane zostaną łaty. Dodatkowo podrównany zostanie teren gdzie znajdują się trybuny.
Godziny pracy wolontariuszy 20
Imię i nazwisko wnioskodawcy      Marcin Michnicki

Wolontariusze którzy wzięli udział w projekcie:

L.p. Imię i Nazwisko
1 Sebastian Łuszczyk
2 Łukasz Piątek
3 Michnicki Marcin
4 Mariusz Baranowski
5 Mariusz Drużga
Wróć