Szczegóły projektu oraz galeria zdjęć


Zakład Wałbrzych
Nazwa projektu MKS Karolina - JAKO CUP
Data realizacji 2022-04-26
Miejsce realizacji Jaworzyna Śląska
Dziedzina projektu Sport
Rodzaj działania Turniej sportowy
Opis projektu Projekt będzie polegał na zorganizowaniu turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Jaworzyna Śląska oraz innych dzieci z terenu województwa dolnośląskiego. Turniej zostanie rozegrany na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej. Wśród celów należy wymienić: upowszechnianie aktywnych form spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży, zagospodarowanie czasu wolnego, propagowanie rozwoju kultury fizycznej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego stylu życia, pogłębianie tradycji sportowych, podnoszenie kultury osobistej zawodników, nauka zdrowej, sportowej rywalizacji oraz współpracy w grupie, promocja partnerów projektu. W ramach Turnieju odbędą się: 1) rozgrywki piłkarskie, 2) konkurs strzelecki, 3) gry i zabawy dla najmłodszych, 4) piknik z kiełbaskami, 5) wręczenie nagród i upominków.
Rozwiązywanie problemów W organizację turnieju pragniemy zaangażować klub młodzieżowy z Jaworzyny Śląskiej oraz inne organizacje, z którymi współpracujemy: klub wolontariatu przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jaworzyna Śląska. Na pewno zaangażowanie w projekt pozwoli w/w grupom podnieść swoje kwalifikacje i przyczyni się do rozwiązania problemów lokalnej społeczności. Będzie to wyjątkowa okazja dla dzieci, młodzieży i dorosłych do spotkania się , wspólnego kibicowania , wspólnych rozmów, dyskusji i przeżywania sportowych emocji w gronie znajomych.
Zaangażowanie wolontariuszy 1. Sędziowanie zawodów, 2. Pomoc przy organizacji turnieju, 3. Pomoc w organizacji gier i zabaw dla dzieci i młodzieży, 4. Fotorelacja z imprezy.
Godziny pracy wolontariuszy 40
Imię i nazwisko wnioskodawcy      Rafał Kwiatkowski

Wolontariusze którzy wzięli udział w projekcie:

L.p. Imię i Nazwisko
1 Paweł Kolasiński
2 Rafał Kwiatkowski
3 Radosław Bednarek
4 Piotr Kulczyk
5 Rafał Kozak
6 Wiktor Makowski
Wróć