Szczegóły projektu oraz galeria zdjęć


Zakład Wałbrzych
Nazwa projektu ŁĄCZY NAS ZIMA NA SPORTOWO "POSTAW SERCE NA NOGI"
Data realizacji 2022-10-12
Miejsce realizacji PASMO SUDETÓW WAŁBRZYSKICH
Dziedzina projektu Sport
Rodzaj działania Turniej sportowy
Opis projektu Projekt podzielony na trzy etapy, w ramach których uczestnicy pokonywali trasy turystyczne w Sudetach wałbrzyskich w trzech dyscyplinach sportowych. 1. Marsz rekreacyjny NORDIC WALKING na trasie: GRZMIĄCA - RUINY ZAMKU ROGOWIEC - ANDRZEJÓWKA - RUINY ZAMKU RADOSNO - SOKOŁOWSKO (Styczeń) 2. Triathlon zimowy - WALIGÓRA TRITHLON COUNTRYT - konkurencja składająca się z trzech dyscyplin: Marsz Nordic Walking - bieg na nartach - bieg (Luty) 3. Marsz rekreacyjny "CZEKAMY NA WIOSNĘ" (Marzec)
Rozwiązywanie problemów Głównym celem projektu jest wzmocnienie rozwoju kontaktów pomiędzy lokalnymi społecznościami z regonu wałbrzyskiego oraz aktywnych uczestników z Dolnego Śląska. Poprzez sportową rywalizację młodzieży i osób dorosłych podnosimy poziom psychomotoryczny uczestników. Udział w projekcie umożliwia zagospodarować aktywnie czas wolny. Podczas marszu zwracamy uwagę na ekologię oraz zapoznanie się z historią i atrakcjami turystycznymi regionu.
Zaangażowanie wolontariuszy Pomoc w zagospodarowaniu i wytyczaniu tras biegowych i turystycznych (znakowanie oraz zabezpieczenie punktów kontrolnych), organizacja startu i mety z zapleczem obsługi bufetu.
Godziny pracy wolontariuszy 30
Imię i nazwisko wnioskodawcy      Kamil Sawuła

Wolontariusze którzy wzięli udział w projekcie:

L.p. Imię i Nazwisko
1 Kamil Sawuła
2 Kamil Sawuła
3 FRĄCZKIEWICZ MARCIN
4 PRZYWÓSKI RAFAŁ
Wróć